Skip to content

HAKKIMIZDA

Ekin Bigbag olarak 2008 yılından beri bigbag sektöründe faaliyet göstermekteyiz.  Ekin Bigbag olarak pazarlama (yurt içi – yurt dışı), planlama, satın alma, üretim ve teslimat departmanları anlamında kurumumuzun kuruluşu tamamlanmış, hepsi etkin ve koordineli bir şekilde çalışmaktadır.  

Firmamız ve bigbag ile ilgili bazı özellikleri belirtmek gerekirse;

Kalite

Bigbag sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren kalitemiz her zaman önceliğimiz olmuştur. Müşteri ile mutabık kaldığımız ve taahhüt ettiğimiz ürün, hem üretim planlamasında hem de testlerde riskli görülmesi durumunda herhangi bir ekstra ücret veya yeni fiyat olmaksızın daha yüksek standartlara göre üretilmektedir.  Kalite kontrol, kalıcı hedefimizdir.

Hammadde ve Malzeme Seçimi

Bigbag tamamen uygun malzemeler bir araya getirilerek üretilir. Gerekli konfigürasyon sağlandığında, bigbag’ler sorunsuz olarak kullanılabilir. Örneğin 1000 kg taşıma için minimum 30 gr / mt ilmek gerekir, en az 32 gr / mt ilmek kullanırız. Bazen ürünlerde risk gördüğümüzde 37g / mt döngü kullanıyoruz, ancak müşteriye herhangi bir ek maliyet yansıtmıyoruz.

Tedarikçilerimiz

Tedarikçi seçimi firmamız için oldukça hassas bir konudur. Her zaman kaliteli hammadde tedarik ediyoruz, ürünlerimize koşulsuz güveniyoruz. Ve daha düşük maliyetli hammadde kullanma seçeneğimiz olsa bile, kalite standartlarına güvenemeyeceğimiz hiçbir tedarikçinin hammaddesini kullanmıyoruz.

Hizmet

Bu nedenle kurumsal yapımızın kusursuz koordinasyonu, müşterilerimizin satış, üretim, sevkiyat, muhasebe ve finansal beklentileri kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Pazarlama bölümlerimizin etkin bilgilendirme ile ürün belirlemede kolaylık sağlandığı kanıtlanmıştır. Bigbag siparişi vermeden önce
müşterilere test yapmaları için ücretsiz numune çalışmaları sağlanmaktadır.

Üretim

Üretim tesisimiz en yeni teknolojiye uygun makinelerden oluşmakta olup ihtiyaç duyulan tüm makine ve ekipmanlar sürekli olarak güçlendirilmektedir. Üretim tesisimizin kapasitesi 90 ton/ay’dır

EnglishTurkish